MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 21 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 20 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 19 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 листопада 2022 року

29.11.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки артобстрілу Куп’янського району, 29 листопада © Національна поліція

Наслідки артобстрілу Куп’янського району, 29 листопада © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 29 листопада 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Протягом доби ЗС РФ наносили артилерійські та ракетні удари по Куп'янському району Харківської області. Зокрема у Куп’янську зруйновані дахи двох приватних будинків, пошкоджено дорожнє покриття та пішохідна доріжка, ворота двох приватних гаражів. Крім цього, у Курилівській громаді внаслідок обстрілів горіли господарчі споруди, зруйновані дахи двох будинків, є влучання на території освітнього закладу (https://t.me/synegubov/4899; https://t.me/DSNS_Kharkiv/2879).

Також ЗС РФ протягом доби обстрілювали Харківський район Харківської області.

У Козачій Лопані внаслідок обстрілу зруйновано чотири квартири багатоквартирного будинку. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4899).

Крім цього, під обстрілами перебувала Вовчанська громада Чугуївського району. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/4899).

Мінна небезпека все ще є високою. 51-річний чоловік у Салтівському районі Харкова знайшов вибухонебезпечний предмет. Постраждалий госпіталізований із вибуховою травмою, стан медики оцінюють як середній (https://t.me/synegubov/4899).

Станом на 29 листопада  2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами  Національної поліції України було зареєстровано 3327 воєнних злочинів, з яких найбільше за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) — 2931 та за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України — 338 (https://suspilne.media/328006-okupanti-zavdali-raketnogo-udaru-po-kivsarivci-na-harkivsini-genstab/).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 1 людину (на міні).

Пошкоджено  щонайменше 8 цивільних будівель.

Загалом за добу рятувальники здійснено здійснено 28 оперативних виїздів, з яких: 11 — на ліквідацію пожеж, з яких 1 спричинена ворожим обстрілом; 10 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам;  1 —  на чергування; 6 — інші виїзди.

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 73  вибухонебезпечні предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2879).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися