MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 22 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 грудня 2022 року

02.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілів Харківської області, 2 грудня, фото: телеграм-канал Олега Синєгубова

Наслідки обстрілів Харківської області, 2 грудня, фото: телеграм-канал Олега Синєгубова

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 2 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Вдень ЗС РФ обстрілювали Липицьку громаду Харківського району. Внаслідок обстрілів пошкоджень зазнав житловий будинок (https://t.me/synegubov/4929).

ЗС РФ протягом доби обстрілювали  м. Вовчанськ Чугуївського району. Обстріли спричинили пожежу сухостою на відкритій території. Крім цього внаслідок обстрілів поранення отримав 55-річний чоловік. Його стан медики оцінюють як середній (https://t.me/synegubov/4929;  https://t.me/DSNS_Kharkiv/2897) .

Станом на 2 грудня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами  Національної поліції України було зареєстровано 3382 воєнних злочини, з яких найбільше за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) — 2985 та за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України – 339 (https://t.me/police_kh_region/13873).

Загалом за добу рятувальники здійснили 28 оперативних виїздів, з яких: 23 — на ліквідацію пожеж (серед них дві спричинені ворожими обстрілами); 1 — для проведення аварійно-рятувальних робіт; 3 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — інші виїзди. За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 101 вибухонебезпечний предмет (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2897).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 1 людину.

Пошкоджено  щонайменше 1 цивільну  будівлю.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися