MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 23 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 грудня 2022 року

03.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки ворожого обстрілу смт Шевченкове, 3 грудня, фото з телеграм-каналу Олега Синєгубова

Наслідки ворожого обстрілу смт Шевченкове, 3 грудня, фото з телеграм-каналу Олега Синєгубова

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 3 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, близько 08:45 у було обстріляно м. Куп’янськ. Пошкоджено приватний будинок та дві господарчі споруди. Пожежі не зафіксовано. Постраждалих немає (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2901).

За даними Харківської обласної прокуратури, 3 грудня близько 23 години російські військові завдали ракетний удар по селищу міського типу Шевченкове Куп’янського району. Пошкоджено приватні будинки мирних мешканців. За попередніми даними, окупанти обстріляли населений пункт ракетами типу С-300 (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6978).

За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, внаслідок цтого обстрілу було пошкоджено вікна та дахи в 5 приватних будинках Шевченківської громади (https://t.me/synegubov/4931).

У Куп’янську-Вузловому внаслідок обстрілів було пошкоджено дорожнє покриття, транспортну інфраструктуру. Крім того, протягом доби росіяни завдавали удари по населених пунктах Вовчанської громади та Харківського району, а також Ізюмщині. Без постраждалих (https://t.me/synegubov/4931).

Поліція Харківської області повідомляє, що тривають роботи по обстеженню та розмінуванню населених пунктів. Станом на 9:12 ранку 3 грудня працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстежено територію загальною площею близько 1 952,7 га. Вилучено 26 536 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4 465 (https://t.me/police_kh_region/13873).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 29 оперативних виїздів, з яких: 17 — на ліквідацію пожеж; 7 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 5 — інші виїзди. Пожеж, спричинених влучанням ворожих снарядів, не зафіксовано (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2901).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 185 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2901).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися