MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 листопада 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 24 листопада 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 грудня 2022 року

04.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Харківська область, грудень 2022 року © Харківська обласна прокуратура

Харківська область, грудень 2022 року © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 4 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


4 грудня близько 12:30 російські окупанти обстріляли смт Золочів з артилерії. Ворожий снаряд повністю зруйнував приватний житловий будинок. Також пошкоджено господарчі будівлі. Також вночі під ворожим ударом опинилось село Огурцівка на Куп‘янщині (https://t.me/prokuratura_kharkiv/6978).

Окупанти продовжують завдавати ударів по населених пунктах Куп‘янщини. Після 4 години ранку росіяни вдарили ракетами типу С-300 по цивільній інфраструктурі Куп’янська. За попередніми даними правоохоронців, внаслідок ударів окупантів по Куп‘янську загинула жінка, детальна інформація уточнюється. Внаслідок обстрілу виникла пожежа на СТО, горів автомобіль. Пошкоджено покрівлі приватних будинків. Крім цього, окупанти завдавали артилерійських ударів по населених пунктах Харківського, Чугуївського та Ізюмського районів. Протягом доби отримали травми внаслідок детонації вибухонебезпечних предметів двоє людей: 52-річний чоловік у Мерефі та 66-річний чоловік у селі Донецьке, що на Ізюмщині. Обох госпіталізовано до медичних установ, стан постраждалих середній (https://t.me/synegubov/4935).

Подія сталася 4 грудня о 10:30 в селищі Донецьке Ізюмського району.  Чоловік обрізав дерева у дворі та, коли тягнув гілку на город, наступив на міну-“пелюстку”. В результаті вибуху він отримав поранення. Його доставили до медичного закладу (https://t.me/police_kh_region/13923).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Загинула щонайменше одна людина.

Поранено щонайменше троє людей.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше один приватний будинок, один об’єкт цивільної інфраструктури.

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 27 оперативних виїздів, з яких: 17 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинено ворожим обстрілом; 5 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 5 — інші виїзди.

Близько четвертої години ранку 5 грудня Куп’янська громада знову піддалась ворожому обстрілу. Влучанням одного з боєприпасів зруйновано станцію технічного обслуговування на площі 300 кв.м., загорілись залишки його конструктивних елементів та автомобіль на площі 10 кв.м. Також пошкоджено два поруч розташованих приватних домоволодіння.

Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 119 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2906).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися