MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 грудня 2022 року

11.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Вовчанськ, 11 грудня 2022 року © Національна поліція

Вовчанськ, 11 грудня 2022 року © Національна поліція

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 11 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Ворог протягом минулої доби обстріляв 12 населених пунктів Харківщини, які розташовані неподалік лінії зіткнення. 

Мінометних та артилерійських обстрілів зазнали населені пункти Стрілеча, Стариця, Огірцеве, Гатище, Волохівка, Охрімівка, Дворічна та Кам’янка. Найбільше від обстрілів потерпає Куп’янський напрямок. Там ворог обстріляв Кислівку, Котлярівку, Табаївку і Берестове. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/5022).

У Харківському районі ЗС РФ обстріляли с. Глибоке.  Внаслідок обстрілу горіли два дачних будинки на загальній площі 150 кв.м. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/synegubov/5022; https://t.me/DSNS_Kharkiv/2937).

Крім цього, російські військові з мінометів обстріляли територію міста Вовчанська. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/police_kh_region/14097).

За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, у місті Балаклія 58-річна жінка отримала поранення — наступила на вибухонебезпечний предмет. Госпіталізована в середньому стані (https://t.me/synegubov/5022).

Станом на 11 грудня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами  Національної поліції України було зареєстровано 3661 воєнний злочин, з яких найбільше за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) — 3248 та за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України — 355.

(https://t.me/police_kh_region/14095).

Загалом за добу рятувальниками здійснено 19 оперативних виїзди, з яких:

6 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинено ворожими обстрілами; 11 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 2 — інші виїзди.

За добу піротехніками ДСНС вилучено та знешкоджено 47  вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2919).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення) 

Поранення отримала  щонайменше одна людина (підірвалася на міні).

Пошкоджено  щонайменше дві цивільні будівлі.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися