MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 грудня 2022 року

12.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Наслідки обстрілів Шевченкового, 13 листопада © Харківська обласна прокуратура

Наслідки обстрілів Шевченкового, 13 листопада © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 12 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


За даними голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова, окупанти продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти області. Минулої доби мінометних та артилерійських обстрілів зазнали Харківський, Чугуївський, Ізюмський та Куп’янський райони (https://t.me/synegubov/5027).  Під ворожий вогонь потрапили смт Шевченково, Дворічна та село Новомлинськ.

На Куп’янському напрямку ворог здійснював обстріли з танків та всього спектру артилерії в районі Кислівки, Котлярівки, Табаївки та Берестового. За попередньою інформацією, без жертв та постраждалих (https://t.me/synegubov/5027).

В результаті подій загиблих та постраждалих осіб немає.

За даними Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області, за добу здійснено 24 оперативні виїзди, з яких: 6 — на ліквідацію пожеж; 11 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 7 — інші виїзди. Пожеж від ворожих обстрілів не зафіксовано (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2942).

Рятувальники Харківської області повідомили, що піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 193 вибухонебезпечних предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2942).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

За добу нашою організацією було задокументовано 1 випадок ймовірного зникнення цивільної особи.

Поліція Харківської області повідомляє, що тривають роботи по обстеженню та розмінуванню населених пунктів. Станом на 7:39 ранку 12 грудня працівниками вибухотехнічної служби Національної поліції України з початку деокупаційних заходів обстеженотериторію загальною площею близько 1978 га. Вилучено 26833 вибухонебезпечних предметів, знищено — 4513 (https://t.me/police_kh_region/14095).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися