MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 14  грудня 2022 року

14.12.2022   
​​​​​​​ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Територія дитячого садка в селі Великі Хутори на Харківщині після ворожого обстрілу. 14 грудня 2022 року © Харківська обласна прокуратура

Територія дитячого садка в селі Великі Хутори на Харківщині після ворожого обстрілу. 14 грудня 2022 року © Харківська обласна прокуратура
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 14 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


ЗС РФ вдарили з мінометів по селищу Красне Липецької територіальної громади Харківського району. Інформація щодо жертв та постраждалих відсутня (https://t.me/police_kh_region/14149).

Також окупанти обстріляли  с. Великі Хутори, Шевченківської громади Куп‘янського району. Внаслідок обстрілу  пошкоджень зазнав дитячий садок. Жертвта постраждалих немає  (https://t.me/prokuratura_kharkiv/7145).

ЗС РФ обстріляли с. Новоосинове Курилівської громади Куп‘янського району.  Внаслідок ворожого обстрілу отримала поранення 63-річна жінка (https://t.me/prokuratura_kharkiv/7145).

Близько 23:45 російські військові завдали ракетний удар по м. Куп‘янськ. Попередньо, із ЗРК С-300. Під час огляду правоохоронці виявили вирву розміром 8 на 8 метрів та глибиною 4 метри. Внаслідок вибуху пошкоджено газову трубу, водопровід, гаражі та нежитлове приміщення. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/prokuratura_kharkiv/7145).

Також ракетних ударів протягом доби зазнали  смт. Шевченково та село Борова Ізюмського району. Жертв та постраждалих немає (https://t.me/police_kh_region/14151).

За даними Обласного центру екстреної медичної допомоги, у смт. Ківшарівка Куп’янського району 63-річна жінка отримала осколкове поранення. Жінка госпіталізована до лікарні. Медики оцінюють її стан як  середній (https://t.me/synegubov/5054).

Станом на 14 грудня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України було зареєстровано 3746 воєнних злочинів, з яких найбільше 3331 — за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та 357 —  за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України (https://t.me/police_kh_region/14149).

Загалом за добу рятувальниками  здійснено 4 оперативних виїзди, з яких: 14 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинено ворожим обстрілом; 9 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — інші виїзди.

За добу піротехніками ДСНС Піротехнічними вилучено та знешкоджено 280 вибухонебезпечних предметів  (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2949).

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше 2 осіб.

Пошкоджено щонайменше 4 цивільних будівель.

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися