MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 12 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 11 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 10 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 9 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 8 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 7 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 13 грудня 2022 року

13.12.2022   
ХПГ веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.

Куп’янськ, 13 грудня 2022 року © Харківська обласна прокуратура

Куп’янськ, 13 грудня 2022 року © Харківська обласна прокуратура

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 13 грудня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Близько 04:30 російські військові завдали ракетний удар по м. Куп‘янську: повністю зруйновано двоповерхову адміністративну будівлю. За попередньою інформацією, окупанти обстріляли місто ракетами типу С-300. У цей час автомобіль швидкої допомоги, який їхав на виклик у Куп‘янську, також потрапив під обстріл. Вибуховою хвилею вибило скло, отримав поранення 54-річний фельдшер (https://t.me/prokuratura_kharkiv/7113).

У Куп’янську під обстріл потрапила автівка швидкої допомоги. 13 грудня 2022 року © Харківська обласна прокуратура

У Куп’янську під обстріл потрапила автівка швидкої допомоги. 13 грудня 2022 року © Харківська обласна прокуратура

Підрозділи Сил оборони України відбили атаки російських загарбників в районі Гряниківки Дворічанської громади. Обстрілів з танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії зазнали райони населених пунктів Куп’янськ, Котлярівка, Табаївка та Берестове, Амбарне, Вільхуватка, Хатнє, Мілове і Дворічна. Крім того, під обстрілами ворога були Харківський та Чугуївський райони. Жертв та постраждалих немає.  Продовжується добровільна евакуації населення у більш безпечні місця області. Станом на 14 грудня кількість евакуйованих складає 339 людей, ще 64 заявки наразі в роботі (https://t.me/synegubov/5035).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Поранено щонайменше одну людину.

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше одну двоповерхову адміністративну будівлю, один автомобіль швидкої допомоги

Всього за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили  22 оперативні виїзди, з яких: 5 — на ліквідацію пожеж, 1 з яких спричинено ворожим обстрілом; 10 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — на чергування; 6 — інші виїзди.

У Куп’янському районі рятувальники ліквідували пожежу у двоповерховій будівлі, спричинену ворожим обстрілом. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 122 вибухонебезпечні предмети (https://t.me/DSNS_Kharkiv/2944).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися