MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 26 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 25 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 січня 2022 року

04.01.2023   

Такими пелюстками всіяна земля в Кам’янці © Оксана Комарова

Такими "пелюстками" всіяна земля в Кам’янці © Оксана Комарова

Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 4 січня 2022 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


ЗС РФ протягом доби з артилерії, танків та мінометів вели обстріли прикордонних населених пунктів Куп'янського, Харківського та Чугуївського районів області. Під вогнем були: Куп'янськ, Вовчанськ, Красне, Стариця, Огірцеве, Дворічна, Кислівка та інші населені пункти. На щастя, від обстрілів ніхто не постраждав (https://t.me/synegubov/5238).

У с. Шийківка, Борівської громади, Ізюмського району під час проведення робіт з розмінування через детонацію боєприпасу загинув начальник групи піротехнічних робіт, підполковник цивільного захисту Сергій Гоцуляк. Йому було 42 роки. Старший сапер тієї ж групи отримав поранення. Госпіталізований у стані середньої тяжкості (https://t.me/synegubov/5238).

Крім того, в районі міста Балаклія Ізюмського району на невідомому вибуховому пристрої підірвався цивільний чоловік 22 років. Госпіталізований з вибуховими травмами у стані середньої тяжкості (https://t.me/synegubov/5238).

Станом на 4 січня 2022 року з початку деокупаційних заходів у Харківській області слідчими підрозділами Національної поліції України зареєстровано 4290 воєнних злочинів, з яких найбільше 3853 — за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) та 378 — за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України (https://t.me/police_kh_region/14609).

Загалом за добу рятувальниками здійснено 14 оперативних виїздів, з яких: 3 — на ліквідацію пожеж; 8 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 2 — на чергування; 1 — інші виїзди (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3081). 

Резюме за день(за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)  

Загинула щонайменше 1 особа ( підірваласяна міні).

Поранено щонайменше 2 осіб (підірвалися на міні)

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися