MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 5 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 4 січня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 3 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 2 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 1 січня 2023 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 31 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 30 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 29 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 28 грудня 2022 рокуХронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 27 грудня 2022 року

Хронологія подій у Харкові та Харківській області під час російсько-української війни. 6 січня 2023 року

06.01.2023   

Село Кам’янка Ізюмського району © Оксана Комарова

Село Кам’янка Ізюмського району © Оксана Комарова
Харківська правозахисна група веде документування міжнародних злочинів (геноцид, злочин проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинених російськими окупантами в Харкові та Харківській області. Сьогодні ми публікуємо опис подій за 6 січня 2023 року. Просимо очевидців надсилати нам інформацію за формою, що додається.


Керуючись настановами українських військових, ми не публікуємо точних адрес будинків, у які влучили російські бомби і снаряди, але зберігаємо всі ці дані для подальшого використання в майбутніх судових процесах проти воєнних злочинців.


Російські загарбники продовжували обстрілювати територію Харківської області. Про це повідомили 6 січня у Генеральному штабі ЗСУ. Зокрема, під обстріли потрапили Амбарне, Бугруватка, Гатище, Дворічна, Зелене, Кислівка, Котлярівка, Красне, Крохмальне, Куп’янськ, Одрадне, Стрілеча (https://t.me/suspilnekharkiv/20672).

Внаслідок обстрілів пошкоджені житлові будинки та господарчі споруди. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих (https://t.me/synegubov/5246).

Резюме за день (за зібраними нами даними, потребує доповнення та уточнення)

Пошкоджено чи зруйновано щонайменше дважитлові будинки та господарчі споруди

Загалом за добу на Харківщині фахівці ДСНС здійснили 21 оперативний виїзд, з яких: 7 — на ліквідацію пожеж, 7 — для надання допомоги населенню, поліції та комунальникам; 1 — на чергування; 6 — інші виїзди. О 08:13 рятувальники міста Вовчанська виїжджали на перевірку території міста після ворожих обстрілів. Було виявлено пошкодження скління вікон будівлі. Пожежі не зафіксовано. Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 108 вибухонебезпечних предметів (https://t.me/DSNS_Kharkiv/3087).

Протягом доби підрозділи ДСНС знешкодили 709 вибухонебезпечні предметів (https://t.me/c/1755785399/56).

Якщо ви можете надати додаткову інформацію, будь ласка, скористайтеся формою.

 Поділитися