MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Цінність маленьких змін

06.06.2023   
Костянтин Пейчев, психолог
Ми часто недооцінюємо важливість дрібних щоденних дій та вважаємо, що для досягнення успіху необхідні глобальні одноразові зміни. Але навіть маленьке, майже непомітне, одновідсоткове щоденне покращення призведе до того, що в кінці року ви будете на 37 відсотків краще в обраній сфері, ніж були на початку (Роберт Маурер).

[костянтин пейчев, психолог]

Прийняти думку про цінність дрібних змін важко, тому що ми не бачимо результатів одразу. Якщо Ви сходили в спортзал один раз, то фігура не змінилася. Якщо вивчили нове слово іноземною мовою, то не зможете одразу нею заговорити.

Та сама ситуація і з поганими звичками. Якщо ви з’їли одну цукерку, то вага не змінилася. Якщо запізнилися на ділову зустріч, колеги вибачать.

Правда в тому, що і погані, і хороші дії, що повторюються, мають накопичувальний ефект. Гарні звички роблять час союзником. Шкідливі звички перетворюють час на ворога.

Зміни мають відбуватися щодня. Нехай і малесенькі, не завжди помітні. Пройти на 10 кроків більше звичайного, прочитати кілька сторінок книги, попрацювати над проєктом на 5 хвилин більше, ніж учора — все це має значення і призведе до гарних результатів.

Почніть сьогодні. Визначте для себе 4 хороші та 4 погані звички та працюйте над ними протягом наступного місяця за методом маленьких змін.

Якщо у вас або ваших близьких тривалий час спостерігаються стресові реакції, потрібно звернутися за професійною допомогою.

Харківська правозахисна група безкоштовно надає кваліфіковану психологічну допомогу постраждалим від воєнних злочинів у різних містах України та віддалено.

Записатися на консультацію можна, звернувшись до однієї з наших приймалень за телефоном.

 Поділитися