MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Як досягти максимальної користі від перерв на роботі

26.07.2023   
Костянтин Пейчев, психолог
Щодня ми проводимо багато часу на роботі, забуваючи про свій фізичний та емоційний стан (особливо, якщо працюємо вдома). Аби досягти успіху в роботі, необхідно приділити увагу своєму самопочуттю.

[костянтин пейчев, психолог]

Статистика показує, що лише один із трьох співробітників влаштовує повноцінну перерву на обід, що негативно позначається на їхньому фізичному та психічному здоров’ї (Сара Харві).

Щоб отримати максимальну користь від перерв під час роботи, рекомендуємо спробувати наступне:

1. Займайтеся фізичними вправами. Виходьте на свіже повітря. Прогулянки на свіжому повітрі можуть значно покращити настрій та здоров’я. Це також допоможе налаштуватись на нову роботу після перерви.

2. Читайте (або слухайте аудіо). Спробуйте присвятити одну обідню перерву на тиждень читанню книги. Це допоможе розслабитися, відволіктися від роботи, розвивати розум та покращувати навички.

3. Обідайте свідомо. Коли ви їсте, приділіть цьому процесу час і насолоджуйтесь їжею.

4. Зателефонуйте приятелю. Спілкування з близькою людиною під час обідньої перерви принесе вам набагато більше задоволення, ніж година скролінгу в інтернеті.

5. Практикуйте медитацію. Намагайтеся виділити трохи часу на те, щоб зосередитися на диханні. Це допоможе істотно поліпшити самопочуття в робочі години, що залишилися. Практика медитації може допомогти вам зберегти спокій та зосередження на роботі. Хоча на роботі може бути важко знайти місце для медитації, спробуйте знайти кімнату для переговорів або лавку біля офісу. Проведіть п’ятихвилинну медитацію, щоб зосередитися на диханні та дати тілу розслабитися.

Про те, як це робити, ми розповімо у наступному дописі.

Якщо у вас або ваших близьких тривалий час спостерігаються стресові реакції, потрібно звернутися за професійною допомогою.

Харківська правозахисна група безкоштовно надає кваліфіковану психологічну допомогу постраждалим від воєнних злочинів у різних містах України та віддалено.

Записатися на консультацію можна, звернувшись до однієї з наших приймалень за телефоном.

 Поділитися