MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Досягнення цілей — це правильні питання

04.03.2024   
Костянтин Пейчев, психолог
Для того, щоб досягти поставлених цілей, їх бажано розбити на невеликі незалежні етапи. Потім слід розділити їх на невеликі кроки або завдання.

[костянтин пейчев, психолог]

Не командуйте собою, не ставте ультиматуми, а йдіть шляхом цікавості. Наш мозок добре вміє відповідати на питання, тому надайте йому можливість використовувати цей потужний інструмент для досягнення своїх цілей.

Ось кілька запитань, які можуть надихнути вас на дії:

  • Що саме я хочу зробити?
  • Чому саме я хочу цього?
  • Яким є мій перший маленький крок, що я можу зробити прямо зараз?

Невеликі питання призводять до великих результатів. Чим менші кроки потрібно зробити, тим легше вам буде впоратися із завданням. Спробуйте робити кожен крок таким простим, наскільки це видається можливим.

Підтримуйте вашу уяву і дозвольте собі жити відчуттям цікавості. Ви можете досягти неймовірного, коли використовуєте потужний інструмент свого мозку та ставите собі правильні питання.

Намагайтеся знайти способи зробити процес досягнення своїх цілей максимально ефективним і приємним. Коли ви відчуваєте, що зусилля є невеликими, ви легше зберігаєте мотивацію та рухаєтеся вперед.

Ви можете використовувати цю техніку і у робочому проєкті, якщо зіштовхнулися з тимчасовими проблемами. Поставте собі такі питання:

  • Який маленький крок я можу зробити прямо зараз, щоб продовжити рухатися вперед?
  • Що можна покращити прямо зараз?

Ці кроки можуть бути дуже простими: пошук необхідної інформації в Інтернеті, звернення за допомогою знайомих, перегляд вашого плану або запис успіхів у блокноті.

Експериментуйте та завжди шукайте можливості для удосконалення. Тоді перед вами відкриються нові шляхи. Цей простий спосіб навчить вас бути більш продуктивними.

Якщо у вас або ваших близьких тривалий час спостерігаються стресові реакції, потрібно звернутися за професійною допомогою.

Харківська правозахисна група безкоштовно надає кваліфіковану психологічну допомогу постраждалим від воєнних злочинів у різних містах України та віддалено.

Записатися на консультацію можна, звернувшись до однієї з наших приймалень за телефоном.

 Поділитися