search  
Human Rights in Ukraine. Website of the Kharkiv Human Rights Protection Group
print
27.10.2014 | Юрій Шершень
Вибори

Порошенко: Компартія пішла у минуле рішенням українців

   

Президент України Петро Порошенко висловив задоволення тим, що українці своїм голосуванням залишили КПУ на узбіччі історії, не обравши цю партію до парламенту.

«Під час президентської кампанії я висловив тверде переконання, що КПУ за ті злочини, які вона скоїла і в минулому, і в сьогоденні, не має права залишатися на політичному небосхилі України. Але оскільки ми – європейська держава, яка поділяє європейські цінності, КПУ має піти в минуле не указом президента, не постановою Верховної Ради, і навіть не за рішенням суду. Це все має бути після того, як головний вирок комуністам винесе український народ», – наголосив президент на брифінгу увечері 26 жовтня 2014 р.

«96 років Компартія безперервно була присутня в українській владі. І якщо навіть тільки заради цього (не проходження КПУ до парламенту) треба було розпустити Верховну Раду, це варто було зробити. Я дуже щасливий, що Україна має такий розумний, відповідальний народ і виборців, які дали чітку оцінку і щодо КПУ і щодо ПР. Рівень підтримки останньої був такий, що вона навіть не наважилась брати участь у кампанії», – додав Порошенко.

Нагадаємо, за даними усіх 4-х екзит-полів, проведених в Україні 26 жовтня, КПУ набирає не більше 2, 9 % голосів виборців і, таким чином, не долає 5 % бар’єр для проходження до парламенту.

Recommend this post
X
forgot the password

registration

X

X

send me a new password