пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200208
18.12.2002 | Ігор Столяров, м.Одеса

На Миколаївщині влада сприяє СДПУ(о) та Блоку „За ЄдУ“

   

На Миколаївщині виборча кампанія мало чим відрізняється від інших регіонів України. І тут всі переваги має виборчий блок „За єдину Україну“. Протести опозиції з приводу численних порушень постійно ігноруються.

Інтернет-сайт всеукраїнського громадського центру моніторингу в одній з останніх публікацій, присвячених Миколаївщині, пише, що найактивніше у позитивно-нейтральному дусі засоби масової інформації регіону висвітлювали діяльність політичних партій — СДПУ (о) та „Жінки за майбутнє“, а серед блоків — „За єдину Україну“. Особливо активним тут виглядає голова облдержадміністрації Олексій Гаркуша.

Моніторинг було проведено обласним комітетом „Рівність можливостей“.

Показовою в регіоні є ситуація у Заводському виборчому окрузі. Тут мандат серед інших виборює кандидат у народні депутати України, член Партії промисловців Віктор Лисицький.

„Влада створює найкращі умови для спілкування з виборцями лише одному кандидату у народні депутати. Всі інші є за межами цього інформаційного простору і намагаються пробитися в нього власноруч.

На Чорноморському суднобудівному заводі, одному з кандидатів, якому влада активно сприяє — Михайлу Рихальському (заступнику голови обласної держадміністрації), надали можливість одноосібно зустрітися з трудовими колективами чотири рази. У цей же час інші кандидати практично не мають можливості зустрітись з трудовими колективами Чорноморського заводу.

Більш того, збирали ректорів вузів, в тому числі і приватних, і попередили, що лише шановний пан Рихальський має бути у цих вузах. Його портрети є у всіх навчальних закладах. Іншим дорога туди закрита.“

У 128-у Заводському виборчому окрузі, за словами Віктора Лисицького, говорити про демократичні вибори не доводиться. „В інших округах ситуація є подібною, бо коли глядач вмикає обласне телебачення йому здається, що триває своєрідна „есдекіада“, або всі мешканці Миколаївської області люблять лише один передвиборчий блок. Його назва — „За єдину Україну““.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль