пошук  
версія для друку
04.12.2003

Керівник головного інформаційного управління адміністрації президента : в експертів Human Rights Watch "повна відсутність" розуміння

   

Керівник головного інформаційного управління адміністрації президента України Сергій Васильєв відмічає "повну відсутність" у експертів Human Rights Watch, з якими він зустрічався, розуміння того, що "їх бренд регулярно використовує одна з політичних сил в Україні для своєї передвиборчої пропагандистської кампанії".

Говорячи про публікації у ЗМІ думки представників Human Rights Watch, в інтерв’ю агентству "Інтерфакс-Україна" Васильєв зазначив, що "на жаль, західні експерти помиляються, наївно вважаючи, що своїми публічними виступами "правозахисники не підтримують жодну політичну силу в Україні, а тільки виступають за право всіх на вільний політичний і громадський діалог". "Насправді ж, різні зарубіжні організації нерідко виявляються у самій гущині політичних баталій вітчизняного політикуму, вільно – мимовільно підграючи однією з протиборствуючих сторін", – сказав він.

Васильєв повідомив, що з представниками Human Rights Watch у нього відбулася "відверта дискусія на цю тему". У той же час, вважає голова ГУІП, вона принесла б ще більше користі, якби у ній взяли участь багато які українські журналісти. "На жаль, але саме представники Human Rights Watch, чомусь, прохолодно поставилися до моєї ініціативи влаштувати відкритий обмін думками у присутності зацікавлених мас-медіа. Тоді було б більш зрозуміло, яка саме "ситуація зі свободою слова в Україні залишається пріоритетом багатьох міжнародних організацій", – відзначив Васильєв.

Українська правда

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль