пошук  
версія для друку
05.12.2003

Генпрокуратура продовжує допити регіональних журналістів у справі про образу президента Кучму

   

5 травня в Дніпропетровську прокуратурою була допитана редактор місцевої газети “Лица” Олена Гарагуц.

А вже 6 травня співробітники міської прокуратури Дніпропетровська провели в редакції обшук з виїмкою трьох номерів газети з передруками матеріалів Тетяни Коробової “Стыдоба-стыдобище”, “Без вариантов?” та “Политика мордой в салат”.

За інформацією “УП”, прокуратура Дніпропетровська діяла за дорученням Генпрокуратури, яка розслідує кримінальну справу №49-1120, порушену “за фактами публікації в ЗМІ, брошурах та інших виданнях матеріалів, направлених на незаконний вплив на Президента України з метою завадити виконанню ним службових обов’язків, за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 344 Кримінального кодексу України.”

За словами Гарагуц, запитання на допиті були стандартними: де взяли статтю Коробової? Чи є рукописи? Хто був ініціатором опублікування? На яких підставах ці статті були надруковані? Хто був замовником їх опублікування тощо?

Нагадаємо, що 24 квітня президент Леонід Кучма звернувся до Генеральної прокуратури з проханням припинити розслідування за фактом публікацій, що підривають його авторитет у засобах масової інформації.

Про це Кучма повідомив на прес-конференції

Інститут масової інформації, http://imi.org.ua/

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль