пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200304
09.12.2003 | Євген Байрамов

Вагітність по сєвєродонецькі.

   

У приймальню Луганського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації Комітет виборців України (ЛОВ ВГО КВУ) звернулася молода жінка, працівник підприємства торгівлі: їй загрожу звільнення з роботи з причини… вагітності.

Торгівельні підприємства Сєвєродонецька винайшли новий спосіб “запобігання” від вагітностей робітниць. Особи жіночої статі при влаштуванні на роботу пишуть дві заяви: одну про прийом на роботу, другу – про звільнення за власним бажанням з відкритою датою. Без другої заяви на роботу не приймають. У такий спосіб керівництво торгівельного підприємства страхує себе від усяких “небажаних” вагітностей: щоб не платити допомогу протягом одного, а то і трьох років.

Такі випадки в місті не поодинокі. Вчора до нашої редакції надійшов лист від жертви подібної технології: одну з майбутніх мам звільнили з роботи на третьому місяці вагітності, причому суд відмовив їй у позові про відновлення на роботі.

Захист трудових прав жінок, а особливо вагітних, стає не розв’язуваною проблемою, коли влада ігнорує права своїх співгромадян.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль