пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200308
09.12.2003

СБУ виявила 14 шпигунів, які працюють в Україні.

   

Служба безпеки України у 2002 році розкрила 14 агентів іноземних спецслужб з числа громадян України, повідомили агентству „Інтерфакс-Україна“ у прес-центрі СБУ у вівторок.

12 з них не здійснили дій, які завдали шкоди державі і добровільно заявили органам влади про свій зв’язок з іноземними організаціями. Тому вони не були притягнуті до кримінальної відповідальності, їм були оголошені офіційні попередження про неприпустимість протизаконної діяльності.

Двоє громадян України були осуджені до різних термінів позбавлення волі свободи за здійснення злочину, передбаченого ст. 111 Кримінального кодексу України – державна зрада.

Зокрема, за злочинний зв’язок з іноземною спецслужбою і завданий збиток обороноздатності України до семи років позбавлення волі був осуджений колишній полковник Тарас Бублик.

За передачу представнику іноземної організації за матеріальну винагороду інформації, яка містить державну таємницю, до п’яти років позбавлення волі осуджений Олександр Молчанов, який працював раніше у підрозділах топографічної служби Збройних сил України.

У той же час з України у минулому році було вислано 17 іноземних громадян. Майже 700 іноземцям закритий в’їзд до країни.

www.ПРАВДА.com.ua, 25.03.2003

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль