пошук  
версія для друку
09.04.2004

Відкрито кримінальні справи

   

Печерський райсуд м. Києва санкціонував арешт заступника начальника відділу карного розшуку ТУМ Солом’янського рай управління міліції Миколи Гурина, обвинуваченого в катуванні у ніч на 25 червня 2003 року свого колишнього колеги В. Гайдаєнка, підозрюваного у вбивстві дружини. Раніше по ій справі суд санкціонував арешт ще чотирьох керівників Солом’янського РУ — А. Гавриленка, В.Оцалюка. С. Дерипапи та Є. Мартинюка. Усі вони звинувачуються в перевищенні владних повноважень, слідство по кримінальній справі здійснює Генпрокуратура.

А у Черкасах обласна прокуратура затримала двох співробітників Соснівського УВС цього міста, підозрюваних у катуванні 25-річної місцевої жительки.

(“Свобода”, №5, 10-16 лютого 2004 р.)

***

— На Харківщині притягнуто до кримінальної відповідальності працівників Держслужби з боротьби з економічною злочинністю. Вони зажадали три тисячі доларів "відкупних" у директора одного з підприємств, пообіцявши йому не перевіряти його і не вилучати метал. Коли стражі порядку одержали майже 2,5 тисячі "зелених", їх затримали.— В Одеській області заарештували двох співробітників міліції, що за допомогою фальшивих електронних карт "викачали" з банкоматів 500 тисяч доларів.— На Львівщині завершено розслідування кримінальної справи стосовно оперуповноваженого райвідділу міліції, що за гроші утаїв незаконну провину неповнолітньої.— А в Хмельницькій області "погорів" співробітник ДАІ, котрий вимагав гроші за повернення автомобіля його власникові.

("Голос України", №2702, 2004.02.27)

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль