пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
09.04.2004
02

Закон і українська армія

   

Військовими прокуратурами України завершено розслідування низки кримінальних справ, пов’язаних з порушенням закону в Збройних Силах України. За повідомленням Генеральної прокуратури, передано до суду справи, що стосуються випадків “дідівщини”, хабарництва, крадіжок військового майна, пияцтва, недбалості та інших вкрай негативних проявів, що набули поширення у військових підрозділах.

Зокрема, слідчим відділом військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону направлено на розгляд суду кримінальну справу щодо капітана однієї з місцевих військових частин, який вимагав та отримував гроші у військовослужбовців строкової служби за надання їм чергових відпусток.

Слідчими військової прокуратури Хмельницького гарнізону передано до суду кримінальну справу стосовно рядового який задля демонстрації своєї зверхності побив іншого рядового, завдавши йому тілесних ушкоджень.

Наведення порядку із дотриманням законності у військових підрозділах ЗС України Генпрокуратурою України взято під особливий контроль.

(“Юридичний вісник України”, №4, 24-30 січня 2004 р.)

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль