пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
10.07.2004
Впровадження норм європейського права
джерело: www.liga.net

У Страсбурзі експерти обговорили ситуацію з виконанням судових рішень в Україні

   

21-22 червня в Страсбурзі (Франція) відбулася зустріч експертів України і Ради Європи з метою обговорення оцінної доповіді експертів Ради Європи. Доповідь присвячена виконанню судових рішень у нашій країні і була складена за підсумками візиту європейських експертів в Україну в грудні 2003 року.

Як повідомили у прес-службі Міністерства юстиції України, зустріч експертів організована в рамках Загальної програми співробітництва між Європейською Комісією і Радою Європи для України. З боку Ради Європи участь у заході взяли представники керівництва і відповідального структурного підрозділу Генерального директорату з правових питань Ради Європи. Також були присутні експерти, які розглядали цю доповідь. Україну представляло Міністерство юстиції України, зокрема, Державна виконавча служба Мін’юсту.

Міністр юстиції Олександр Лавринович повідомив, що під час зустрічі експертів 21-22 червня були обговорені можливості розвитку і зміцнення виконавчої служби в Україні. Зокрема, надання Департаменту державної виконавчої служби всіх повноважень за європейськими стандартами в рішенні питань виконання судових рішень.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль