пошук  
версія для друку
31.08.2004
джерело:
(“Кримська світлиця”, №32, 06.08.2004)

"Просимо допомогти полтавчанам реалізувати своє право на інформацію в повному обсязі. У Полтаві не транслюються передачі "5 каналу". Оператори кабельного телебачення бояться його включати, хоч дуже багато бажаючих дивитися "канал чесних новин", - йдеться у зверненні представників громади м. Полтави до голови Полтавської облдержадміністрації О. Удовиченка та народного депутат України А. Кукоби.

   

Підписанти звернення - голова Полтавської обласної організації Української народної партії О. Кулик, голови полтавських обласної та міської організацій партії "ВО "Батьківщина" В. Петренко та Л. Шайдур, голова обласної організації УРП "Собор" О. Зайченко, головний редактор газети "Полтавська думка-2000" І. Черчатий, відповідальний секретар обласної організації товариства "Просвіта" М. Гринь та ін. констатують, що Полтава "відстає з демократією, хоча зовні схожа на європейське місто".

У Сімферополі "5 канал" поки що подивитися можна, хоч глядачі скаржаться на низьку якість зображення, особливо часті перебої із звуком.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль