пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.09.2006 | Юрій Чумак, ХПГ
Правоохоронні органи

У Харкові планують створити муніципальну міліцію

   

Можливість створення муніципальної міліції зараз обговорюється міською владою. Пан Стародубцев підкреслив , що у зв’язку з розформуванням УВС міста необхідно, щоб до складу муніципальної міліції ввійшли екологічна міліція, підрозділи ДАІ і дільничних інспекторів, а також оперативні служби. Директор департаменту наголосив, що на сьогоднішній день Харків залишається єдиним з великих міст Україні, у якому немає міського УВС.

Андрій Стародубцев відзначив, що Департамент взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи і цивільної оборони Харківської міськради, що буде опікуватись діяльністю новостворюваної міліції, був створений рішенням сесії міськради від 31 травня 2006 р. шляхом злиття декількох підрозділів, у числі яких відділ цивільної оборони і відділ по взаємодії з правоохоронними органами Харківської міськради. Чисельність співробітників – 38 чіл.

За його словами, у департаменті працюватимуть люди, що служили в органах внутрішніх справ і Службі безпеки України. За інформацією агенції «STATUS QUO», сам директор департаменту раніше очолював відділ громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб Управління МВС України в Харківській області.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль