пошук  
версія для друку
06.10.2006
джерело: www.civicua.org

Громадськість Львова має своє представництво в мережі

   

Нещодавно у нетрях львівського інтернету народився новий ресурс – Громадський портал Львова. Необхідність існування ресурсу пов’язана, насамперед, із систематизацією громадських ініціатив на одному порталі та створенні можливостей для поглиблення та кращого налагодження співпраці між місцевою владою і громадськістю.
Портал розміщений за трьома адресами: www.rada.lviv.ua, www.gromada.lviv.ua, www.hromada.lviv.ua . Автори порталу декларують усіляке сприяння у висвітленні ініціатив громадського сектеру та окремих громадських лідерів
На думку авторів проекту, одним із наріжних каменів функціонування громадянського суспільства є участь громадськості у процесі розробки та прийняття рішень. Демократія є ефективною тоді, коли громадяни мають можливість впливати на процес вироблення та реалізації політики, обговорення та прийняття рішень.
На думку авторів проекту, - сьогодні існує реальна потреба у створенні ефективних механізмів для конструктивного спілкування та взаємодії між членами територіальної громади та їхніми представниками. Така взаємодія збільшує поінформованість громадян і допомагає їм регулярно оцінювати діяльність органів влади.
Активна участь представників громадськості у формуванні місцевої політики – запорука покращення прозорості, відкритості та підзвітності місцевої влади.
Завдяки, реалізації проекту планується покращити участь громадськості, насамперед, у розробці проектів рішень, громадському обговоренні рішень, створення умов та реальних механізмів належного громадського контролю за діяльністю місцевої влади, відповідальності та підзвітності органу місцевого самоврядування територіальній громаді.
На Громадському порталі Львова, розміщуватиметься суспільно важлива інформація для членів територіальної громади, обговорюватимуться проекти рішень Львівської міської ради та її органів, оприлюднюватимуться прийняті рішення, результати громадських слухань і місцевих ініціатив, результати незалежного громадського "аудиту" та моніторингу ефективності діяльності органу місцевого самоврядування, депутатів місцевої ради, комісій, фракцій та міського голови, сприяєтиме реальному підвищенню прозорості та відкритості діяльності органу місцевого самоврядування м.Львова.

Джерело : Громадський портал Львова

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль