пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
04.12.2007 | Марта Чумало
Оголошення
джерело: www.civicua.org

«Подолання насильства в сім’ї: реалії та перспективи в Україні»

   

20-21 грудня Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи” спільно з управлінням у справах сім’ї та молоді Львівської обласної державної адміністрації, а також Львівської обласної служби у справах дітей, проводить всеукраїнську науково-практичну конференцію “Подолання насильства в сім’ї: реалії та перспективи в Україні”.

Конференція стане заключною у реалізації проекту «Вивчення та впровадження міжнародних стандартів прав людини при вирішенні проблеми насильства в сім’ї в Україні», підтриманого Делегацією Європейської Комісії в Україні.

Завданням конференції є привернення уваги широких кіл громадськості до проблеми насильства в сім’ї та обговорення стратегій подолання цього явища, а також сприяння налагодженню зв’язків та співпраці між державними та недержавними структурами у напрямку подолання насильства в сім’ї.

Під час конференції відбудеться ознайомлення з результатами дослідження насильства в сім’ї, що проводилося протягом 2007 року у Львівській області, буде також представлено найкращі міжнародні практики вирішення цього питання; проаналізовано приклади розробки національних політик та їхнього впровадження безпосередньо на регіональних рівнях. До участі у конференції запрошено міжнародних експертів з проблем насильства в сім’ї, політиків загальноукраїнського та регіонального рівнів, представників міжнародних і українських недержавних організацій, дослідників, працівників органів внутрішніх справ, соціальних служб, засоби масової інформації.

Бажаючих взяти участь у конференції, а також тих, хто хочуть виступити під час конференції просимо надіслати відомості про місце роботи і контактну інформацію (поштову адресу, тел/факс, e-mail), а також тему виступу на електронну пошту: [email protected] або на факс (032) 295-50-60.

Організатори конференції готові відшкодувати витрати на дорогу, забезпечити проживання та харчування під час конференції. Звертаємо увагу, що кількість іногородніх учасників конференції обмежена. Також, з результатами конференції планується випуск друкованої збірки матеріалів конференції, яка згодом також буде надіслана всім учасникам цього заходу.

Місце проведення конференції: готель “Озерний край”.

З усіма запитаннями та коментарями просимо звертатись до осіб, відповідальних за організацію конференції: Марти Чумало ([email protected], (032) 2 95 50 60), Любові Максимович ([email protected], (032) 2 95 50 60)


КОНТАКТИ:
Любов Максимович, Марта Чумало
Західноукраїнський центр “Жіночі перспективи”
79070, Львів, проспект Червоної Калини, 36
Тел./факс: (032) 295 50 60
Електронна пошта: [email protected]


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль