пошук  
версія для друку
16.05.2008

Мін‘юст оприлюднить акти Кабміну, з яких було знято незаконні грифи «Не для друку» та «Опублікуванню не підлягає»

   

Міністерство юстиції опублікує понад тисячу актів Кабінету Міністрів, виданих у 1991-2005 роках, з яких у березні 2008 року було знято незаконні грифи «Не для друку» та «Опублікуванню не підлягає». Відповідний наказ (http://minjust.gov.ua/0/14293) підписав Міністр юстиції Микола Оніщук.

Згідно з наказом, нормативно-правові акти Кабінету Міністрів, обмежений доступ до яких було скасовано, будуть опубліковані в інформаційному бюлетені Міністерства юстиції «Офіційний вісник України». Це 1008 актів Кабміну, з яких було знято незаконні позначки «Не для друку», та 7 актів, з яких було знято незаконно встановлену позначку «Опублікуванню не підлягає».

Крім того, згідно з наказом Міністра, ці ж акти будуть внесені до еталонного фонду Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів – як у контрольному стані, так і у всіх попередніх редакціях.

Як повідомлялося, у березні 2008 року Кабінет Міністрів своїм розпорядженням №490-р скасував обмеження доступу до актів Кабінету Міністрів України, виданих у 1991-2005 роках, та зняв з них не передбачені законодавством позначки «Не для друку» та «Опублікуванню не підлягає». Таким чином практику обмеження доступу до актів органів виконавчої влади було приведено у відповідність із законодавством України, яке не передбачає застосування подібних грифів.

Прес-служба Міністерства юстиції України

Tел. 271-16-76

E-mail: [email protected]

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль