пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.09.2009
Оголошення
джерело: www.civicua.org

Підтримка прав людини та демократичних принципів - новий конкурс Єврокомісії

   

Європейська Комісія в рамках програми "Європейського інструменту демократії та прав людини" започатковує конкурс для громадських організацій "Підтримка прав людини та демократичних принципів в рамках рекомендацій відносно Політики Євросоюзу щодо третіх країн з питань тортур та іншого жорстокого, негуманного або такого, що принижує, поводження чи покарання".

Зокрема, Європейська Комісія надаватиме грантову підтримку громадським організаціям, які працюватимуть на попередження та викорінення тортур і жорстокого поводження і/чи створюватимуть умови реабілітації для жертв. Попередження тортур та жорстокого поводження може включати лобіювання ратифікації відповідних міжнародних норм на національному рівні, впровадження механізмів моніторингу, створення кола державних службовців - правоохоронного, судового та медичного персоналу з метою захисту прав людини. Реабілітація включає не лише підтримку жертв через соціальну чи медичну допомогу, але й також юридичну допомогу з метою припинення безкарності.

Діяльність в рамках даного гранту може також включати лобіювання та моніторинг ратифікації міжнародних норм щодо попередження тортур на зразок Конвенції ООН проти тортур (UNCAT) та Додаткового протоколу до неї; проведення тренінгів для державних службовців з питань захисту прав людини; дослідження та публікації на дану тему; інформаційно-ознайомча діяльність; юридична підтримка; медична допомога та соціальна реабілітація тощо.

Бюджет проекту коливається між 200 тис. та 1,5 млн. євро та покриває близько 80% необхідних коштів, інші 20% повинні покриватися за рахунок інших джерел. Всі організації, які прагнуть подавати заявки на участь у конкурсі, та їхні партнери повинні бути зареєстровані в базі даних EuropeAid PADOR.

До розгляду приймаються лише концепції визначеного формату, які повинні бути надіслані до офісу Європейської Комісії у Брюсселі.

Кінцевий термін - 15 жовтня 2009 року.

Більш детальна інформація на сайті Єврокомісії.

Переклад - портал "Європейський простір"


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль