пошук  
версія для друку
18.03.2010
джерело: risu.org.ua

Всесвітній конгрес українців закликав В. Януковича повернути розділ про Голодомор на сайт Президента

   

КИЇВ – Всесвітній конгрес українців закликав Президента Віктора Януковича повернути тематичний розділ про Голодомор 193233 років на свій офіційний сайт. Автори звернення підкреслюють, що тема Голодомору, який по своїй суті був ретельним чином спланованим геноцидом українського народу, є надзвичайно хворобливою для всіх українців, інформує Ukranews.

«Радянська влада десятиліттями приховувала від українців і світової громадськості ці трагічні сторінки історії українського народу. Геноцид українського народу намагаються заперечувати навіть сьогодні, коли світу відкрилися безсумнівні історичні документи, які стали основою для прийняття 28 листопада 2006 р. Верховною Радою Закону Про Голодомор 193233 р. в Україні і для його визнання геноцидом українського народу п’ятнадцятьма країнами світу»,– зазначається у зверненні.

Його автори нагадують, що в цьому законі про Голодомор, зокрема, передбачається, що «органи державної влади… зобов’язані: сприяти… поширенню інформації про Голодомор 1932–1933 років в Україні серед громадян України й світової громадськості».

У зв’язку із цим у ВКУ вважають, що Янукович своїм розпорядженням повинен якомога швидше повернути розділ про Голодомор на свій офіційний сайт.

Як відомо, відразу після інаугурації нового Президента України з його офіційного сайту зникли банери, присвячені проектам про Голодомор. Заступник голови Адміністрації Президента Ганна Герман у зв’язку з цим заявила, що нова влада буде працювати не над Голодомором, а над тим, щоб нагодувати народ.

Заступник глави Адміністрації Президента України Ганна Герман на прес-конференції повідомила, що розділ про Голодомор на сайті Президента України більше розміщений не буде. Про це сьогодні, 16 березня, інформує РБК-Україна. Герман наголосила, що нова влада «почала нову сторінку». «Ми не займаємося Голодомором, бо ми вважаємо, що це питання достатньо вивчене попереднім Президентом. Ми займаємось майбутнім. Ми займаємось продовольчою безпекою»,– зазначила Г. Герман.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль