пошук  
версія для друку
29.03.2010
джерело: www.interfax.com.ua

Студенти, які вимагають відставки Табачника, заявляють про тиск на них

   

Студенти обурені тиском з боку правоохоронних органів, а також керівництва вишів на молодь, яка виступає за відставку Дмитра Табачника з посади міністра освіти та науки України.

Про це заявила голова громадської ради при Міністерстві освіти та науки Олена Франківська на прес-конференції у п’ятницю в Києві.

"Хоч би яким було минуле Міністерство освіти та науки, тоді кожен мав право вийти і спалити опудало, кожен мав право висловити свою думку. А нинішня ситуація відрізняється тим, що ви можете сказати все, що думаєте, але не факт, що завтра ви не опинитесь у в’язниці", - заявила вона.

У зв’язку з цим студентська кампанія "Табачника геть!" написала звернення до ректорів вишів, яке було оприлюднено на прес-конференції, з проханням припинити тиск на студентів, зокрема активістів кампанії, які протестують проти Д.Табачника на посаді глави Міносвіти.

"Ми, студенти, просимо вас у цей нелегкий час... підставити нам своє плечі підтримки. Закликаємо публічно гарантувати студентській громадськості, що ви не чинитимете тиск на студентів ваших вишів, які висловлюють власну громадянську позицію щодо відставки Дмитра Табачника з посади міністра освіти та науки України", - йдеться у зверненні.

У зверненні йдеться також про те, що студентів викликають до ректорів, демонструють іще не підписані укази про відрахування і погрожують проблемами.

Під час прес-конференції кожен із присутніх активістів компанії кинув на стіл білу рукавичку з лівої руки. Так вони викликали Д.Табачника на дуель.

Крім того, О.Франківська наголосила, що студенти продовжуватимуть протестні акції доти, доки не буде ухвалено рішення про відставку нинішнього міністра освіти.

Вона також зазначила, що кампанію "Табачника геть!" організували переважно студенти сходу та півдня України, "а тепер вона розрослася до рівня всієї країни".

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори