пошук  
версія для друку
11.06.2010

Відкритий лист Міністру внутрішніх справ України

   

До Вас як до Міністра та Співголови Громадської Ради неодноразово зверталися члени Громадської Ради МВС України із забезпечення прав людини в діяльності органів внутрішніх справ України  з проханням призначити дату проведення чергового засідання Громадської Ради.

Минуло вже півроку із дати останнього засідання Громадської Ради, яке відбулося 10 грудня 2009 року в День захисту прав людини.

З того дня накопичилася купа питань, які мають бути розглянуті на засіданні Громадської Ради. Це й затвердження Рекомендацій Громадських слухань щодо стану дотримання прав людини, які відбулися в жовтні 2009 року, проблеми ліквідації Управління моніторингу дотримання прав людини в діяльності внутрішні х справ, й порушення прав громадян на мирні зібрання, які спостерігаються за останні місяці, й наміри ввести в залізничні квитки паспортні дані громадян, що суперечить праву на приватність, й розвиток подальшої  співпраці громадських та міжнародних організацій з Міністерством внутрішніх справ України щодо дотримання прав людини.

Однак ми не отримали жодної відповіді на наші листи, що фактично паралізує співпрацю громадських організацій та органів внутрішніх справ, унеможливлює втілення в життя принципів громадського контролю за діяльністю ОВС. Оскільки Ви не віповідали на наші листи, надіслані Вам особисто, звертаємося до Вас з відкритим листом і просимо призначити дату чергового засідання Громадської Ради МВС України із забезпечення прав людини, узгодивши її та порядок денний з членами Ради від громадськості.

 

Члени Громадської Ради МВС України із забезпечення прав людини:

10 червня 2010 року

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль