пошук  
версія для друку
24.06.2010

25 червня до будівлі ГУМВС України в Харківській області будуть покладені квіти на вшанування пам’яті жертв катувань

   

25 червня з нагоди Міжнародного Дня ООН проти катувань Харківська обласна організація «Центр правових та політичних досліджень «ДУМА» буде проводити скорботне вшанування жертв катувань.
До будівлі ГУМВС України в Харківській області (вул. Раднаркомівська, 5), з боку вул. Чернишевської, буде покладено 200 червоних квітів (за кількістю жертв катувань, про які відомо правозахисникам). Також відбудеться хвилина мовчання.
Офіційний початок акції об 11 год.
Запрошуються всі бажаючі та представники ЗМІ.
Акція НЕ ПОЛІТИЧНА і проводиться за підтримки громадської кампанії «Новий громадянин» та Української Гельсінської спілки з прав людини.
Такі ж акції відбудуться під будівлею МВС у м. Києві та під обласними управліннями МВС України в Луганську, Черкасах, Севастополі, Чернігові, Сімферополі та інших містах України.

Довідка: 26 червня – Міжнародний день ООН на підтримку жертв катувань. Цей день установлено 1997 року Генеральною Асамблеєю ООН для викорінювання катувань і забезпечення ефективного функціонування «Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або принижуючих достоїнство видів поводження та покарання», що набула чинності 26 червня 1987 року.

Контактна особа: голова правління ЦППД «ДУМА» Чумак Ю.В., телефон: 099-063-27-37

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль