пошук  
версія для друку
07.03.2011 | Володимир Носков
джерело: c-pod.molode.com.ua

Тренінг з громадського подкастингу в Харкові: оголошуємо набір учасників

   

25-26 березня 2011 року у Харкові відбудеться тренінг з громадського подкастинґу «Як (за)вести свій подкаст-канал чи аудіоблоґ». Його мета – надати базові навички зі створення громадських подкастів та аудіоблоґів громадським активістам, блоґерам, журналістам.
Тренінг проводить Студія громадського подкастинґу у рамках проекту «Розвиток навичок громадського подкастинґу у молодих журналістів та блоґерів» громадської організації Молодіжний інноваційний центр «Медіа-М» за фінансової підтримки Посольства США в Україні.
Програма тренінгу (2 повні дні):
- можливості та особливості подкастинґу, як створювати цікаві громадські подкасти, особливості сприйняття та передавання аудіо-інформації;
- запис, обробка, монтування звукових файлів;
- створення подкаст-каналів та аудіоблоґів: де і як публікувати подкасти, як створювати й розширювати свою аудиторію за допомогою соціальних мереж.
Кожен учасник протягом тренінгу отримає необхідну теоретичну інформацію, ознайомиться з найцікавішими українськими та закордонними подкаст-проектами, дізнається, як створювати подкасти та просувати їх у соціальних мережах, а, крім того, самостійно запише та опублікує свій перший подкаст. Той, хто пройде усю програму тренінгу та успішно виконає практичне завдання, отримає сертифікат громадського подкастера.
Ось враження випускників попередніх тренінгів.
«Тренінг допоміг мені визначитись з необхідним ПЗ та обладнаннням, подолати страх перед мікрофоном та зрозуміти, як можна використовувати набуті навички у повсякденній роботі. Також був переконливим досвід створення подкастів учасниками тренінгу прямо на очах у інших», – розповідає Наталія Мірошниченко, співробітниця центру для читачів з особливими потребами Херсонської обласної бібліотеки та авторка подкаст-каналу «Біблаблабла».
«Враження найпозитивніші – нова інформація, навички, на виході – готовий продукт і знання, як зробити такий, тільки краще. Нові знайомства, нові можливості. Чудова команда спікерів. Ці два дні затрачено дійсно з користю», – ділиться враженнями Олександр Майборода, який, пройшовши тренінг з громадського подкастинґу у Львові, створив та веде подкаст-канал «Вихід» для тих, хто хоче позбутися хімічної залежності.
«Корисно те, що надалі можна підтримувати зв’язок із тренерами» – каже Анна Прейс з чернігівської громадської організації «М’АРТ», яка веде аудіоблоґ на Каналі громадського подкастинґу.
Тренінг проводитимуть:
Станіслав Шумлянський – директор Студії громадського подкастинґу та онлайн-радіостанції «Молоде радіо» (Київ);
Володимир Носков – кореспондент радіо «Ера ФМ», подкастер (Харків)
УМОВИ УЧАСТІ
Для тих, хто хоче (за)вести громадський подкаст-канал організації, ініціативи, установи:
- Коротка інформація про себе (ім’я, прізвище, назва організації/ініціативи, для якої створюватиметься подкаст-канал, досвід учасника у подкастинґу/блогерстві/громадянській журналістиці, контактні е-мейл та мобільний).
- Концепція подкаст-каналу: (орієнтовна) назва, тематика, призначення, аудиторія, планована періодичність виходу подкастів
Для тих, хто хоче (за)вести особистий аудіоблоґ чи подкаст-канал:
- Коротка інформація про себе (ім’я, прізвище, місце роботи/навчання, досвід учасника у подкастинґу/блогерстві/громадянській журналістиці, контактні е-мейл та мобільний).
- Концепція подкаст-каналу чи аудіоблоґу: (орієнтовна) назва, тематика, призначення, аудиторія, планована періодичність виходу подкастів
Для журналістів, редакторів ЗМІ (зокрема – інетрнет-видань):
- Коротка інформація про себе (ім’я, прізвище, назва та веб-адреса видання, досвід учасника у подкастинґу/блогерстві/громадянській журналістиці,
контактні е-мейл та мобільний).
- Обґрунтувати зацікавленість громадським подкастинґом, описати (максимально конкретно) як набуті на тренінгу навичку застосовуватимуться учасником у його/її професійній діяльності.
Обидва документи (коротку інформацію та концепцію) прохання надсилати як додатки до листа (тема – «тренінг з громадського подкастинґу у Харкові») на [email protected]
Останній день надсилання заявок – 18 березня 2011 року, однак група може бути сформована й раніше, тому заохочуємо подавати заявки, не чекаючи останнього дня.
Орієнтовна кількість учасників – 12 чоловік.
Лист-підтвердження відібрані учасники отримають не пізніше 21 березня.
Участь у тренінгу безкоштовна.
Проїзд учасникам з інших міст не відшкодовується.
Увага! КОЖЕН УЧАСНИК ТРЕНІНГУ ПОВИНЕН МАТИ З СОБОЮ НОУТБУК ІЗ МОЖЛИВІСТЮ ЗАПИСУ ЗВУКУ (МІКРОФОН, ГАРНІТУРА), АБО НОУТБУК + ЦИФРОВИЙ ДИКТОФОН.
Тренінг проводитиметься у Харківській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул.Кооперативна, 13).
Випускники тренінгу матимуть можливість реалізовувати набуті навички у рамках проектів Студії громадського подкастингу.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори