пошук  
версія для друку
02.08.2012 | Інформаціна агенція "Статус Кво"
джерело: www.civicua.org

Семінар-тренінг з практичної журналістики в Харкові

   

Черговий семінар-тренінг для журналістів, у рамках спільного проекту ІА "STATUS QUO", Групи DCH і ФК "Металіст", "Практична журналістика" пройде 10 серпня. Тема - "Журналістські розслідування".

На цьому тренінгу ви зможете дізнатися про:
- як правильно побудувати сюжет;
- як оживити "мертву" зйомку;
- журналістські експерименти та перетворення;
- як побудувати мережу інформаторів;
- як вийти "сухим з ​​води" після викривального сюжету.

Для “живої” участі необхідно заповнити заявку за посиланням та надіслати її електронною поштою на адресу [email protected] до 8 серпня.

Дивитися відеотрансляцію тренінгу можуть всі охочі за посиланням sq.com.ua/translation

Довідки за тел. (095) 906-60-09

Про проект

“Практична журналістика” - це серія практичних семінарів-тренінгів для журналістів та редакторів з Харкова, а також Харківської та сусідніх областей. Тренінги ведуть високопрофесійні редактори, телеведучі, журналісти центральних ЗМІ. Те, чого вони вчать, засноване виключно на досвіді і практиці. Учасники тренінгів отримають цінні поради професіоналів, рекомендації та відповіді на свої питання.

Організатор проекту - інформаційне агентство “STATUS QUO” у партнерстві з Групою DCH та ФК «Металіст».

Семінари-тренінги проходять в прес-центрі агентства (м. Харків, вул. Артема, 46, 4-й поверх). Графік проведення семінарів - на сайті ІА “SQ”, на сторінці проекту в “Facebook”.

Про тренера
Жан Новосельцев народився 17 червня 1980 р. у Харкові. Сюжети про зловживання в правоохоронних органах він почав робити, коли ще працював на харківському телебаченні. Потім були матеріали на НТН, а потім - в ТСН, де Жан працює з 2006 р. У 2008 р. - автор спецпроекту про міліцейське свавілля "Жесть мундиру" на каналі "1+1". У 2011 р. працював ведучим "Година пік" на каналі "2+2". З вересня 2010 р. став одним з провідних спеціального проекту розслідувань "Особиста справа" на каналі "1+1". В даний час займається продюсуванням документальних фільмів та підготовкою нового проекту про розслідування на каналі "1+1".

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль