увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 27.09.2016 03:13
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingУ звільненому від сепаратистів Слов’янську знайдено 3 масових поховання

26.09.14 | Сергій Григор’єв

У звільненому від терористів Слов’янську знайдено 3 масових поховання. За повідомленням Генеральної прокуратури України, у місті наразі здійснюється кримінальне провадження по 24 епізодах, де є загиблі.

Виявлено 3 масових поховання, зокрема, на кладовищах по вул. Дем’яна Бідного та вул. Смольній. Здійснено ексгумацію тіл, які направлені до бюро судово-медичної експертизи для проведення розтинів та офіційного встановлення причин смерті.

За попередньою інформацією, ці люди загинули на початку та у середині червня, коли Слов’янськ перебував під контролем терористів Гіркіна. Вже встановлені імена 12 загиблих. Слідство триває.

Каральні органи на кшталт «НКВД ДНР» створювалися терористами у всіх підконтрольних їм населених пунктах із залученням місцевого криміналітету. Так, у м. Дружківка контррозвідка СБУ днями ліквідувала «розстрільну групу» на чолі з «начальником НКВД» на прізвисько «Кісель», члени якої жорстоко катували та особисто розстрілювали місцевих мешканців. Поки що встановлено факт страти ними 6-ти осіб.

«На звільнених від терористів територіях правоохоронці виявляють все нові і нові «могильники» людей, замордованих каральними органами т.зв. «народних республік». Дякуючи місцевим мешканцям, ми встановлюємо місця цих поховань, проводимо ексгумацію тіл. Кожна безневинна жертва цієї нелюдської жорстокості, обставини смерті мають бути встановлені, а винні у цих звірствах – покарані», – наголосив радник Голови СБУ Маркіян Лубківський.

дивись також:
Терористи з «ДНР» запровадили «смертну кару»
У Горлівці випустили з в’язниці бандитів, щоб ті служили бандитам?
Бойовики батальйону «Восток» викрали 29 осіб з донецького реабілітаційного центру
Дончане остались один на один с беспределом вооруженных лиц
Президентські вибори – 2014 на Донеччині: оцінка загроз
Пройдут ли выборы 25 мая в Луганской области? (обновлено)