пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
26.09.2014 | Сергій Григор’єв
Право на життя

У звільненому від сепаратистів Слов’янську знайдено 3 масових поховання

   

У звільненому від терористів Слов’янську знайдено 3 масових поховання. За повідомленням Генеральної прокуратури України, у місті наразі здійснюється кримінальне провадження по 24 епізодах, де є загиблі.

Виявлено 3 масових поховання, зокрема, на кладовищах по вул. Дем’яна Бідного та вул. Смольній. Здійснено ексгумацію тіл, які направлені до бюро судово-медичної експертизи для проведення розтинів та офіційного встановлення причин смерті.

За попередньою інформацією, ці люди загинули на початку та у середині червня, коли Слов’янськ перебував під контролем терористів Гіркіна. Вже встановлені імена 12 загиблих. Слідство триває.

Каральні органи на кшталт «НКВД ДНР» створювалися терористами у всіх підконтрольних їм населених пунктах із залученням місцевого криміналітету. Так, у м. Дружківка контррозвідка СБУ днями ліквідувала «розстрільну групу» на чолі з «начальником НКВД» на прізвисько «Кісель», члени якої жорстоко катували та особисто розстрілювали місцевих мешканців. Поки що встановлено факт страти ними 6-ти осіб.

«На звільнених від терористів територіях правоохоронці виявляють все нові і нові «могильники» людей, замордованих каральними органами т.зв. «народних республік». Дякуючи місцевим мешканцям, ми встановлюємо місця цих поховань, проводимо ексгумацію тіл. Кожна безневинна жертва цієї нелюдської жорстокості, обставини смерті мають бути встановлені, а винні у цих звірствах – покарані», – наголосив радник Голови СБУ Маркіян Лубківський.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль