пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.11.2014 | Яна Смелянская
Хроніка

Захисту Савченко вдалося долучити до матеріалів справи опитування свідків

   

У своїх акаунтах в Твіттер захисники Савченко Микола Полозов і Марк Фейгін повідомили, що до справи української льотчиці долучені матеріали адвокатських опитувань свідків, що доводять її невинність.

"Надію привели в зал суду в супроводі конвою з 10 (!!) поліцейських. Клоуни. Конвой Савченко озброєний не тільки табельними пістолетами ПМ, але і пістолетами-кулеметами "Кедр", наприклад. Слідство не надало на суд Надії Савченко перекладача. Це істотне порушення ст.18 КПК України. Суд оголосив перерву півгодини для надання можливості Надії Савченко ознайомитися з матеріалами справи", - написав Полозов.

"Суд продовжився. Слідчий заявив, що СК змінив свою позицію, скасував постанову про відмову і задовольнив клопотання захисту Савченко. Отже, наше клопотання тепер задоволено. Адвокатські опитування Синяговського та ін. Тепер є матеріалами кримінальної справи Савченко. Таким чином, захисту вдалося буквально впихнути в матеріали кримінальної справи докази невинуватості Савченко, незважаючи на опір ", - розповів він.

 "Вчора, напередодні суду, слідство задовольнило наше клопотання, скасувавши раніше винесену постанову про відмову. Це наша невелика перемога. Отже, слідство погодилося з захистом і задовольнило наше клопотання. Тепер суд повинен висловитися з предмету скарги. Незалежно від рішення суду мета досягнута. Клопотання захисту долучені до матеріалів кримінальної справи Савченко ", - резюмував Фейгін.

Нагадаємо, Басманний суд Москви розглядає сьогодні скаргу захисту Савченко на дії слідства. Юристи підготували претензію на відмову слідчих долучити до справи адвокатські опитування свідків.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль