пошук  
версія для друку
Публікації › Новостійна стрічка
07.11.2014 | Яна Смелянская

Захисту Савченко вдалося долучити до матеріалів справи опитування свідків

   

У своїх акаунтах в Твіттер захисники Савченко Микола Полозов і Марк Фейгін повідомили, що до справи української льотчиці долучені матеріали адвокатських опитувань свідків, що доводять її невинність.

"Надію привели в зал суду в супроводі конвою з 10 (!!) поліцейських. Клоуни. Конвой Савченко озброєний не тільки табельними пістолетами ПМ, але і пістолетами-кулеметами "Кедр", наприклад. Слідство не надало на суд Надії Савченко перекладача. Це істотне порушення ст.18 КПК України. Суд оголосив перерву півгодини для надання можливості Надії Савченко ознайомитися з матеріалами справи", - написав Полозов.

"Суд продовжився. Слідчий заявив, що СК змінив свою позицію, скасував постанову про відмову і задовольнив клопотання захисту Савченко. Отже, наше клопотання тепер задоволено. Адвокатські опитування Синяговського та ін. Тепер є матеріалами кримінальної справи Савченко. Таким чином, захисту вдалося буквально впихнути в матеріали кримінальної справи докази невинуватості Савченко, незважаючи на опір ", - розповів він.

 "Вчора, напередодні суду, слідство задовольнило наше клопотання, скасувавши раніше винесену постанову про відмову. Це наша невелика перемога. Отже, слідство погодилося з захистом і задовольнило наше клопотання. Тепер суд повинен висловитися з предмету скарги. Незалежно від рішення суду мета досягнута. Клопотання захисту долучені до матеріалів кримінальної справи Савченко ", - резюмував Фейгін.

Нагадаємо, Басманний суд Москви розглядає сьогодні скаргу захисту Савченко на дії слідства. Юристи підготували претензію на відмову слідчих долучити до справи адвокатські опитування свідків.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль