увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 29.09.2016 11:22
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingУ Криму затримано одного з лідерів меджлісу

29.01.15 | Яніна Смелянська

Ахтему Чийгоз оголошено про підозру в організації масових заворушень та участі в них. Про це повідомив офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін.

"Слідчими органами Головного слідчого управління СК по Республіці Крим у рамках розслідування кримінальної справи про організацію та участm в масових заворушеннях затримано одного з лідерів громадської організації" Меджліс кримськотатарського народу "Ахтем Чийгоз", - сказав він.

Йдеться про події 26 лютого 2014, коли біля будівлі кримського парламенту в Сімферополі проходив мітинг за участю Меджлісу кримськотатарського народу.

"Своїм прикладом протиправної поведінки він став спонукати присутніх до скоєння подібних дій, що призвело до виникнення масових заворушень, що супроводжувалися застосуванням насильства щодо представників руху "Русское единство" і самооборони республіки Крим, пошкодженням та знищенням майна", - заявив Маркін.

Як висловився чиновник, "частина учасників акції прорвалися в будівлю Верховної ради Автономної Республіки Крим, де пошкодили майно, заподіявши матеріальну шкоду в розмірі понад 600 тисяч рублів.".

коментарі

новий коментар