увійти | реєстрація | забув пароль
сьогодні 01.10.2016 11:42
(за Київським часом)

навігатор

Kharkiv Human Rights Group Social NetworkingВизначена дата початку військової агресії РФ проти України

21.04.15 | Яніна Смелянська

 У документі наголошується, що вперше визначена дата початку військової агресії РФ проти України - 20 лютого 2014 року
 
"Необхідність прийняття цієї постанови обумовлена потребою офіційного визнання парламентом України як представницьким органом українського народу факту збройної агресії Російської Федерації проти України і визначення обсягу, наслідків та вимог, пов’язаних з цим, що створить юридичну основу для пред’явлення України консолідованих претензій Російської Федерації", - йдеться в постанові.
 
Згідно пояснювальної записці, реалізація постанови не потребує виділення додаткових коштів з Державного бюджету України.
 
Також Верховна Рада України вимагає від Російської Федерації негайно вивести всі військові формування збройних сил РФ і припинити будь-яку підтримку терористичних організацій на сході України, а також покарати винних у підготовці та здійсненні агресії проти України. "Залучити до кримінальної відповідальності і покарати осіб, винних у плануванні, підготовці, початку та здійсненні агресії проти України і скоєнні військових злочинів і злочинів проти людяності. У разі відмови Російської Федерації покарати винних Україна залишає за собою право звернутися до Міжнародного кримінального суду з клопотанням почати розслідування ситуації, яка була викликана збройною агресією Російської Федерації проти України і триває з 20 лютого 2014 року", - йдеться в заяві парламенту

коментарі

новий коментар