пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.06.2015
Оголошення

Правосуддя без результату – До уваги журналістів та небайдужих людей

   

30 червня в Шевченківському суді м. Києва буде проводитися попередній судовий розгляд обвинувального акту відносно трьох осіб (прізвища не розголошуються з метою безпеки людей), яким не вручені повідомлення про підозру і копії обвинувального акту. Ці троє чоловіків вже 6 років і 10 місяців знаходяться під вартою в слідчому ізоляторі без оголошення їм вироку суду.

Порушені всі розумні строки розгляду кримінальної справи! В наявності три рішення апеляційної інстанції про направлення на додаткові розслідування!

За даними адвоката Харківської правозахисної групи Анни Литвин з червня 2015 року троє осіб, які перестали бути обвинуваченими після того, як перестала існувати стара кримінальна справа, всупереч закону, без статусу підозрюваного або обвинуваченого в новому кримінальному провадженні утримуються під вартою в СІЗО без рішення суду. Прокуратурою, слідчими органами та адміністрацією Київського слідчого ізолятора ігноруються порушення їх прав, незважаючи на численні скарги адвокатів ув’язнених.

Проте абсолютний цинізм, всупереч конституційному праву людини на захист, проявляється в тому, що воно відкрито та грубо порушується. Суддя Шевченківського районного суду, всупереч вимогам діючого законодавства, прийняв обвинувальний акт для розгляду.

ЗУПИНИМО СВАВІЛЛЯ!

Запрошуємо журналістів та небайдужих людей на судовий процес.

Судове засідання відбудеться за адресою: м.Київ, вул.Смирнова-Ласточкіна, 10Б, каб.34 головуючий суддя А.В.Трубніков, справа №1-кп/761/863/2015.

Про деталі ви можете дізнатися у адвоката Анни Литвин, тел: 0997111699

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль