пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
24.11.2015 | «Правовий Простір»
Хроніка
джерело:
ІРЦ «Правовий Простір»

Громадські організації Луганщини об’єднались в коаліцію для захисту прав вимушених переселенців

   

За ініціативи Громадської організації «Суспільна служба правової допомоги» 10 листопада створено коаліцію «На захисті прав внутрішньо переміщених осіб», у яку увійшли громадські активісти, волонтери, представники місцевого бізнесу та влади.

В рамках роботи коаліції громадські активісти планують координувати свої дії для ефективної допомоги вимушеним переселенцям, захищати їх права та надавати необхідну правову підтримку, налагоджувати дієвий діалог з органами влади та місцевими центрами з надання вторинної правової допомоги, щоб вирішити нагальні проблеми переселенців.

- Наша мета це створення майданчику для комунікацій, обміну досвідом, реалізації спільних ініціатив для допомоги внутрішньо переміщених осіб на Луганщині. Ми плануємо залучати до цієї роботи громадські організації, органи місцевого самоврядування, міжнародні гуманітарні місії, які працюють в регіоні та допомагають переселенцям, - відзначив голова організації Максим Данильченко.

До коаліції вже приєднались громадські організації «Ліга жінок-виборців», «Громадська платформа», «Інститут розвитку та соціальних ініціатив», Студентське братство Луганської області.

Підписання меморандуму про співпрацю організацій відбудеться наприкінці листопада. У найближчих планах членів коаліції проведення екскурсій для вимушених переселенців по історичним місцям Луганщини, створення психотерпевтичних груп для психологічної підтримки ВПО, розробка програми адаптації переселенців у нових громадах.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль