MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Газета "Вісник" припиняє своє існування

09.05.2005   
Як стало відомо, головний редактор Закарпатської обласної газети "Вісник" Ігор Кіцула оголосив про те, що видання припиняє своє існування. Пояснюючи такий крок, І. Кіцула сказав, що "тиск на газету не припиняється.

Продовжуються "навідування" правоохоронців до редакції, виклики на допити до управління по боротьбі з організованою злочинністю. Все це не може не позначитися на психологічному стані працівників редакції, які, до того ж, виконують свою роботу на громадських засадах".

„Оскільки вилучена вся фінансова документація, то нема також і практичної можливості видавати газету”, сказав головний редактор.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 25 лютого, працівники УБОЗу вилучили в редакції газети "Вісник" всі основні документи: касову книгу, протоколи і розшифровки дебіторів і кредиторів. З постанови про вилучення фінансових документів (з якої, до речі, не дозволяли навіть зняти копію, мотивуючи це таємницею слідства) було зрозуміло тільки те, що йдеться про фінансування обласних газет, які підтримували на президентських виборах В. Януковича. "Вісник" — у тому числі.

Можна припустити і таку постановку питання, однак ми маємо підстави розцінювати дії убозівців, як помсту за ряд критичних публікацій, у яких фігурувало керівництво УБОЗу у грудні 2004 — січні 2005 року.

(“Репортер”, м. Ужгород, 03.03.05 (19:55)

 Поділитися