MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Журналісти і облдержадміністрація дійшли згоди

15.09.2005   

У вівторок голова Чернігівської обласної державної адміністрації Владислав Атрошенко зустрівся з представниками засобів масової інформації області. Перед запланованою прес-конференцією відбулося підписання спільної заяви Асоціації регіональних ЗМІ та державної виконавчої влади Чернігівської області.

Власне, саме підписання заяви повинно було мати суто формальний характер. Адже більше місяця її текст опрацьовувався, обговорювався, правився, доки був знайдений варіант, що влаштовував усі сторони. Однак керівники деяких обласних видань, які, до речі, не входять до Асоціації, а значить, не мають жодного відношення і до згаданого документу, з мало зрозумілих причин почали протестувати проти його підписання. В результаті розгорілась гостра дискусія. А редактор „Сіверщини” П. Антоненко навіть застосував свій коронний термін, яким він так полюбляє характеризувати районки, назвавши тепер уже і Асоціацію „миршавою”.

Незрозумілою була і позиція губернатора, який раптом почав вагатися і навіть пропонував відкласти підписання заяви, аби всі бажаючі могли її обговорити. Однак розгубленість у нього все ж минула, і документ таки підписали: від виконавчої влади області – голова облдержадміністрації В. Атрошенко, від журналістів – голова Асоціації регіональних ЗМІ, редактор „Нашого слова” О.Назаренко.

Підсумовуючи дискусію, голова ОДА відзначив демократичність процесу. „При якому ще голові облдержадміністрації ви могли б отак вільно сваритися?”, – поставив він риторичне запитання журналістам.

(“Наше слово”, м. Мена, Чернігівсьвка обл., 10 вересня 2005 р.)

 Поділитися