MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

В країні зберігається практика незаконного засекречування нормативно-правових актів

21.09.2005   

Правозахисники (Українська Гельсинська спілка) звернули увагу на факт, що в країні зберігається практика незаконного засекречування нормативно-правових актів, насамперед актів Президента та Кабінету Міністрів.

За їхньою інформацією, за часів нової влади видано 43 Укази Президента з грифом секретності "Не для друку", а також 13 рішень Кабінету міністрів з грифом "Опублікуванню не підлягає" та 3 його рішення з позначкою "Для службового користування".

До обіцянок нового держсекретаря Олега Рибачука скасувати практику засекречування правозахисники ставляться обережно. Вони нагадують, що попередник Рибачука на цій посаді Олександр Зінченко також робив подібні заяви, але в результаті нічого не змінилося.

(zmina.kiev.ua, 15.09.05)

 Поділитися