MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Прощальне слово до Надії Світличної

16.08.2006   
Леонід Плющ, Тетяна Плющ
Надія Светлична була для тисяч людей в Україні та в діаспорі – живою Україною, втіленим нашим сумлінням, нашою совістю.

Надійко, любий друже!

Кожен день я з жахом очікував цієї вістки. Та ось вона прийшла, й нема слів, щоб виказати Тобі гідну Тебе Любов і Пошану!

Ти була для мене – й без сумніву для тисяч людей в Україні та в діаспорі – живою Україною, втіленим нашим сумлінням, нашою совістю.

Ти була і є найкращим в Україні – Честю, добротою, беззастережною відданістю людям й невпинною працею для них, для свободи, незалежності й культури України.

Спокійна, лагідна, Ти завжди була безкомпромісна, нетерпима до опортунізму, безпринципності, фальшу, лицемірства й тріскучого патріотизму. 

Саме тому Ти стала на Заході душею й тверезим політичним розумом української боротьби за права людини й націй, серцем-рушієм цієї боротьби, зокрема праці Закордонного Представництва Української Гельсінської Групи та Спілки.

Твій такт, Твій гумор, Твоя мужність, світло Твоєї цілісної й гармонійної особистості залишиться в наших душах до кінця наших днів.

Вічна пам’ять Тобі і Божий спокій!

 

 

Колишній член Закордонного Представництва УГГ та УГС

Леонід Плющ

Тетяна Плющ 

 Поділитися