MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Невиконання рішень українських судів є причиною понад 75 відсотків рішень, які ухвалює Євросуд проти України

22.02.2007    джерело: www.helsinki.org.ua
У 2006 році за цими рішеннями з держави України було стягнуто на відшкодування моральної та матеріальної шкоди, нанесеної позивачам, на загальну суму понад 9, 270 млн. гривень.

Невиконання в Україні рішень національних судів є приводом для понад 75 відсотків рішень, які ухвалює Європейський суд з прав людини проти нашої держави.
Про це заявив Урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Юрій Зайцев, у ході науково-практичної конференції, присвяченої проблемним питанням з виконанням в Україні рішень національних судів. Захід відбувся 21 лютого у Києві за ініціативи Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини.
Юрій Зайцев наголосив, що кількість справ, в яких Європейський суд з прав людини визнає порушення Україною Європейської Конвенції з прав людини, збільшується щороку.
Так, у 2006 році до Міністерства юстиції України, на яке покладено функції головного розпорядника коштів за відповідною бюджетною програмою, надійшло на виконання 165 рішень Європейського суду. За цими рішеннями з держави України було стягнуто на відшкодування моральної та матеріальної шкоди, нанесеної позивачам, на загальну суму понад 9, 270 млн. гривень.
Всю цю суму Україна сплатила у повному обсязі та в установлені терміни.

 Поділитися