MENU

Подібні статті

Тепер Луценку заборонили не лише рекламу, а й сцениЛуценку в Харкові заборонили навіть рекламуватисяХарківська міська влада проти «другого Майдану»Виправдувальні вироки. Міжнародна конференція (АНОНС)АНОНС: Міжнародна конференція «Довічне позбавлення волі: перспективи реформування української системи і міжнародний досвід» (26.04.2019, Харків)Безпека в Україні жертв переслідувань авторитарними режимами країн колишнього СРСРПравозахисники закликають парламент розглянути законопроект про виправлення судових помилок у другому читанні та в ціломуНародная артистка Украины Раиса Недашковская о деле аккордеониста Игоря ЗавадскогоМіжнародна конференція «Мислити з Україною», Київ, 15-19 травняРішення у справі «Луценко проти України»Міжнародна журналістська спільнота в шоці від українського «Беркуту»Народна пам’ять вічнаЗаява громадського об’єднання «Народна рада»Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини приєднується до популяризації проекту «Народна ЦВК»Права людини в Україні 2011. XI. СВОБОДА ОБ’ЄДНАНЬ (АСОЦІАЦІЙ)ВІД УКЛАДАЧІВМіжнародна конференція «Свобода мирних зібрань: європейські стандарти для України»Міжнародна донорська допомога в галузі прав людини: хто є сучасними «грантожерами» в Україні?Мітинг проти політичних репресій у Харкові. 9 серпняМіжнародна спільнота просить Київ визначити зону історичного центру і захистити її

Луценко таки проведе мітинг у Харкові

16.03.2007 | www.pravda.com.ua

Громадянський рух "Народна самооборона" проведе мітинг у Харкові, але не на центральній площі Свободи, а на площі Соборності.

"З огляду на вкрай нездорову обстановку, що чомусь склалася навколо нашої акції - а вірніше, обстановку, що "склала" навколо неї міська влада - ми ухвалили рішення перенести акцію на площу Соборності", - пояснив лідер руху Юрій Луценко.

За його словами, "Народна самооборона" пішла на компроміс, оскільки не бажає наражати на небезпеку людей, що могли б зіштовхнутися з провокаціями - у випадку проведення мітингу на площі Свободи.

"Після цієї безпрецедентної заборони на вільний мітинг у майже вільній країні – "синові Адольфа" залишилося тільки перейменувати площу Свободи назад у площу імені Дзержинського!", - також відзначив Луценко.

Як повідомляє Медіа-Порт, о пів на першу ночі в п’ятницю депутати Микола Катеринчук і Давид Жванія одержали рішення погоджувальної комісії Харківського міськвиконкому про проведення мітингу партії "Вперед, Україна"" на площі Соборності (колишня площа імені Рози Люксембург).

Також у цю ніч голова партії "Вперед, Україна!" Сергій Луценко встановив конструкції й устаткування сцени для проведення концерту і мітингу.

У мітингу, крім народних депутатів Катеринчука і Жванії, передбачається й участь Юрія Луценка.

Організатори відзначають, що акція почнеться о 17.00 - концертом Марії Бурмаки, після якого виступлять Юрій Луценко, Катеринчук, а також автор і ведучий програми "Закрита зона" Володимир Ар’єв.

Раніше "5 канал" повідомляв, що пізно ввечері в четвер група харків’ян заблокувала площу Свободи вантажним автомобілем, яким вивозили частину устаткування, призначеного для монтування сцени.

Жванія і Катеринчук, а також губернатор Харківщини Арсен Аваков переконували судових виконавців, депутатів облради від Партії регіонів та співробітників міліції в незаконності вивозу устаткування.

Сергій Луценко стверджував, що мітинг усе одно проведуть на площі Свободи, а рішення Дзержинського суду Харкова, що заборонило мітинг, "Народна самооборона" оскаржить.

 Поділитися