MENU

Подібні статті

На Першому Національному ввели цензуруЧому закрили телепрограму «Толока»?До 90-річчя Михайлини КоцюбинськоїЗаконопроєкт про олігархів «готує позасудову розправу»Вкотре про новітній український конституціоналізмВиступ на дискусії «Хто і навіщо цензурує українське мистецтво?»Про цензуру (з приводу перевірки на відповідність Конституції України окремих положень законів України «Про кінематографію» та «Про телебачення і радіомовлення»)Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 133 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 10.07.2017 – 14.07.2017Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України. Бюлетень № 9 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 09.02.2015 – 13.02.2015Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України. Бюлетень № 8. Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 02.02.2015 – 06.02.2015В Україні створено Міністерство інформаційної політикиПроект конституційного подання26. Права в’язнів7. Свобода вираження поглядівМова ворожнечі в Інтернет-ЗМІ стосовно представників ромської національної меншини в ЗакарпаттіДекларація принципів взаємовідносин держави з народом, людиною і громадянським суспільством (Київ–Харків, 2014)Delfi AS проти ЕстоніїПроект Конституції України (2012) із постатейними коментарямиВимовити невимовне: ще раз про міжнародну цензуруВолодимир Яворський: «Жодна особа не може передбачити свою поведінку для того, щоби не порушувати Закон «Про захист суспільної моралі»

Медіа-профспілка занепокоєна політичним тиском на журналістів Першого національного

21.03.2007

Київська незалежна Медіа-профспілка глибоко занепокоєна поверненням політичного тиску на журналістів Першого національного. «Зняття з ефіру ток-шоу віце-президента Національної телекомпанії України Віктора Павлюка – небезпечний сигнал для всіх журналістів, - каже Михайлина Скорик, голова Київської незалежної Медіа-профспілки. - Вчорашня «Толока» дала найвищі рейтинги за час існування програми. На тлі цього звинувачення ведучого в непрофесіоналізмі звучать, як мінімум, невчасно».
За її словами, політичний тиск відчувають на собі й журналісти ТВО «Новини». «При цьому керівники телекомпанії не хочуть ні підписання угоди про редакційну політику, проект якої існує давно, ні переукладання колективного договору – документів, які гарантували б більшу свободу дій журналістам державного телеканалу», - додає Скорик.
При цьому на НТКУ посилюється економічний тиск. «Як скаржаться співробітники служби новин, їм затримують заробітну плату, обіцяють штрафи, що не може не турбувати Медіа-профспілку», - зауважує голова Медіа-профспілки в Києві.

Прес-служба Медіа-профспілки

 Поділитися