MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Євген Захаров: Є підстави припускати, що правоохоронні органи виконують політичне замовлення щодо ЛуценкаСкасовано кримінальну справу проти екс-міністра ЛуценкаВисновок щодо політичних мотивів кримінального переслідування та порушень прав людини у кримінальному провадженні Костянтина Жеваго Люди з «різних планет». Чи може пастор бути вбивцею?Безпека в Україні жертв переслідувань авторитарними режимами країн колишнього СРСРЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 190 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 03.09.2018 – 07.09.2018Безпека в Україні жертв переслідувань російською державою. Короткий оглядЕкспрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 150 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 06.11.2017 – 10.11.2017Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 148 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 23.10.2017 – 27.10.2017Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 100 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 14.11.2016 – 18.11.2016Експрес-огляд законотворчої діяльності Верховної Ради України Бюлетень № 94 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 03.10.2016 – 07.10.2016Боротьба з корупцією по-українські: нові явищаЕКСПРЕС-ОГЛЯД ЗАКОНОТВОРЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Бюлетень № 2 Законопроекти, зареєстровані в парламенті за період 08.12.2014 – 12.12.2014 (друга частина)Рішення у справі «Луценко проти України»26. Права в’язнів28. ПРАВА В’ЯЗНІВ15. ПРАВО ГРОМАДЯН НА ВІЛЬНІ ВИБОРИ ТА УЧАСТЬ У РЕФЕРЕНДУМАХ6. ПРАВО НА ПРИВАТНІСТЬ5. ПРАВО НА СПРАВЕДЛИВИЙ СУД. КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕС2. ПОЛІТИЧНІ ПЕРЕСЛІДУВАННЯ

Суд зробив Луценка ”вільною людиною”

21.03.2007    джерело: www.unian.net

Подільський районний суд Києва призупинив досудове слідство Генеральної прокуратури України у кримінальній справі проти лідера Громадянського руху “Народна самооборона” Юрія Луценка для з’ясування законності її порушення.

Про це кореспонденту УНІАН повідомив адвокат Ю. Луценка Юрій Мартиненко.

За його словами, вчора до Подільського райсуду Києва було подано скаргу на постанову Генпрокуратури про порушення кримінальної справи проти Ю. Луценка. У зв’язку з цим суд відкрив провадження за цією скаргою і призупинив слідство.

Як повідомив після допиту в Головному слідчому управлінні Генпрокуратури сам Ю.Луценко, слідчі дії проти нього призупинені, він є вільною людиною. «Будь-які слідчі дії по надуманій, політично вмотивованій справі проти Ю.луценка зупинені. Так що я вийшов із Головного слідчого управління і зараз є знову-таки вільною людиною», - сказав лідер руху.

Він також повідомив, що наразі має намір поїхати в Секретаріат Президента.

Як повідомляв УНІАН, 2 березня Генеральна прокуратура порушила стосовно Ю.луценка кримінальну справу за двома статтями Кримінального кодексу, а саме ч. 3 ст. 364 – зловживання владою та ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю та боєприпасами).

Вчора зранку слідчі Генпрокуратури сім годин проводили обшук у квартирі Ю.луценка. Генеральний прокурор Олександр Медведько заявив, що обшук пов’язаний з розслідуванням кримінальної справи, порушеної за фактом зловживанням Ю.ЛУЦЕНКОМ службовим становищем.

Учора і сьогодні Ю.луценка викликали на допит до Головного слідчого управління Генпрокуратури України.

 Поділитися