MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Двомислення чи банальна шизофренія?

18.07.2008   
Інна Сухорукова

Останнім часом керівництво МВС України – як Міністр, так і його заступники – взяли собі за правило шокувати цивілізований світ не дуже цивілізованими заявами.

Тільки п.Луценко заявив, що йому не подобається, якщо Львів стане Сhinа-town ’ом, як його заступник у справах громадської безпеки О.Савченко вирішив захистити ображених Міністром  китайців. Побувавши з відрядженням у Китаї, пан Савченко був приємно вражений ефективністю дій китайських правоохоронців.

На жаль, людство ще не має машини часу. Отже, мандри в минуле п. Савченку не загрожують. Інакше його б неодмінно вразили б «ефективні» дії гестапо або НКВС. Ну, порушують всі ці добродії права людини – яка дрібниця! Але ж як ефективно протидіють правопорушенням, особливо, коли мова йде про масові заходи! Площа Тянь-ань-Мінь, наприклад. Скільки тисяч студентів тоді було вбито? Але ж це дрібниці в порівнянні з охороною правопорядку.

Можна ще вивчати досвід китайських правоохоронців у боротьбі з інакомислячими. Може і Україні слід  повернути із нашого чудового радянського минулого концтабори? І, враховуючи китайський досвід, кидати в табори людей без суду та слідства та вилучати у них органи?

От вже держава України заробить на продажу органів за кордоном!

Взагалі є чому повчитися у сучасному комуністичному Китаї, особливо в царині прав людини! Адже відомо, що голова МВС запровадив нову посаду у кожній області: представників Міністра з моніторингу дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ. Цікаво, як це коригується з висловлюваннями самого Міністра і його підлеглих?

І дуже хочеться спитати: - Хлопці, що з вами? Оруел такі явища  називав синдромом присутності протилежних думок в свідомості громадян тоталітарних країн – двомисленням. В нас поки що (тьху-тьху, щоб не зурочити) країна не тоталітарна. Звідки ж в нас двомислення? Хоча є такий психіатричний діагноз, який діє скрізь, не тільки в тоталітарній державі – амбівалентна шизофренія.

Шкода громадян, коли це відбувається на високому державному рівні…

 Поділитися