MENU
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Президент відреагував на звернення УГСПЛ щодо Кузнєцова… І підтримав Генерального прокурораНа порядку денномуВлада права не тільки на папері!Лист на захист закону: біженці не підлягають екстрадиції!Позиція Української Гельсінської спілки з прав людини у зв’язку з видачею біженця Генеральним прокурором УкраїниГенеральний прокурор має бути звільненим!Генеральний прокурор переміг національне і міжнародне право. Що далі? (Відкрите звернення Української Гельсінкської Спілки з прав людини)Беженец Олег Кузнецов был выдан Российской ФедерацииРоссийская пресса о влиянии Центра правовой помощи на геополитику‘Майже тиждень тримали з мішком на голові’‘Меня расстреляли из танкового пулемета’Вацлав Гавел и Украина‘Поки зло не буде назване злом, шляху до примирення я не бачу’Недоторканність літер і безправ'я людей. Дайджест російських протестівРосійські військові відкривають вогонь по мешканцях Херсонщини, якщо ті боронять власне майноЗвіт за результатами моніторингового візиту до Коломийської виправної колонії №41Нарімана Джелялова незаконно етапували до російської тюрми‘Отступать некуда, надо бороться за жизнь’ Дорослі й діти у російській неволі. Підсумки тижня‘Відчуття, що нічого не можна вже виправити’, — Ірина Марченко, Здвижівка

Европейский суд приостановил возможную экстрадицию в Казахстан четырех беженцев

15.11.2008    джерело: hrlawyers.khpg.org
Выдачи братьев Байсаковых и других двух граждан Казахстана, которым Украина предоставила в 2006 году статус беженца, уже третий год добивается Генеральная прокуратура Казахстана.

13 ноября 2008 года Европейский суд по правам человека применил правило 39 Регламента суда по заявлению Байсаков и другие против Украины. Выдачи братьев Байсаковых и других двух граждан Казахстана, которым Украина предоставила в 2006 году статус беженца, уже третий год добивается Генеральная прокуратура Казахстана.

На решение Европейского суда применить срочные меры очевидно повлияло поведение Генеральной прокуратуры Украины в случае с выдачей беженца Кузнецова. Тогда Генеральная прокуратура продемонстрировала изящество слона в посудной лавке и разрушило доверие к правовой системе Украины в такой степени, что Европейский суд не счет возможным на нее полагаться.

С обстоятельствами дела более подробно можно ознакомиться по следующим ссылкам:

rupor.info/analitika/2008/10/13/bezhenci-vidavat-nelzja-zashhishhat/

www.fraza.ua/analitics/13.10.08/57787.html

www.centrasia.ru/newsA.php4

www.freeas.org/

 Поділитися